Hizmetlerimiz

patent_cevirisi_0010

Buluşunuzu ilgili Patent ofislerine, belirtilen tarifname standartlarına uygun olarak en küçük ancak gerekli detayları ile anlatabilmek başvuru sürecinde karşılaşılması olası engelleri aşmak adına en önemli adımdır.

  • Patent tarifname çevirileri için sizlerle işbirliği içerisine girdiğimizde, öncelikle “gizlilik” ilkesi sizler için olduğu kadar bizler için de oldukça önemli. Çevrilecek belgeleriniz “gizlilik sözleşmesi”nin imzalanması sonrasında bizlere ulaştırılıyor.
  • Sizlerin buluşlarına dair detayları içeren tarifnameler için yürüttüğümüz çeviri projelerinin ilk aşamasında buluşunuzun ilgili olduğu alanda proje yöneticilerimiz ve çevirmenlerimizin “teknik bilgisi” ve “terminolojiye hakimliği” dikkate alınarak gerekli yönlendirmeler yapılıyor.
  • Yüksek teknoloji kullanımımız, proje yöneticilerimiz ve çevirmenlerimizin patent süreçleri hakkında bilgi sahibi olmaları ancak bunun yanında bizlerin sizin buluşun meydana getirilmesi ve başvuru süreçleri esnasında da yatırımlarınızın farkında olarak en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmakta oluşumuz inanıyoruz ki bu konuda firmamızı tüm rakiplerimizden ayrı bir yere koyuyor.
  • Tarifname çevirileri öncesinde, esnasında ve sonrasında bize ‘aslında çevirilerini değil buluşlarını’ teslim eden müşterilerimizle sürekli temastayız. Buluşla ilgili olarak gerekli tüm bilgiler tarifname üzerinde mevcut ise de,belirlenen dilde ilgili Patent ofisine en iyi şekilde sunulabilmesi için proje yöneticilerimiz gerektiği noktada çevirmenlerimiz ve buluş sahibini ortak noktada buluşturuyor. Sizlerden çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşan iletilerin tamamına en kısa süre içinde mutlaka yanıt veriyoruz.
  • Her bir kurumsal müşterimiz için bir Çeviri Belleği (TM) üretiyoruz. Bu yolla, aynı veya benzer alanlarda devam eden sonraki çevirilerinizde hem tutarlı bir terminoloji sağlıyor hem de çeviri ve yerelleştirme giderlerini belirli bir seviyeye indiriyoruz.
  • Halihazırda kalite beklentileri çok yüksek olan uluslararası şirketlere tercüme ve yerelleştirme hizmetleri de sağlamakta olduğumuzdan dolayı, patentlenebilirlikte önemli bir yere sahip tarifname çevirilerinde de üstün kalitemizi korumak için elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz.